The View Hotel

Dziennik z budowy część 1

[aktualizacja: luty 2024]

Stosunkowo krótka zima pozwoliła wrócić na plac budowy. Początek prac po zimowej przerwie zapowiada się intensywnie, trwa odbudowa wydmy i prace przygotowawcze.

[aktualizacja: lipiec 2023]

Z przyjemnością możemy poinformować, że budowa The View Hotel rozpoczęła się latem. Już niedługo w Darłowie stanie przepiękny, pięciogwiazdkowy hotel pod naszym brandem. Pracowite dni na budowie za nami, kolejne przed.

The View Hotel zdjęcie z budowy
[The View Hotel wellness & SPA]
The View hotel to przestrony kilkukondygnacyjny hotel dający możliwość kompleksowego wypoczynku, od gabinetów SPA & wellness, przez siłownię, salę fitness aż po basen. Niezależnie od preferowanego rodzaju odpoczynku, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ci, którzy spędzają urlop aktywnie, docenią bliskość tras spacerowo-biegowych. Idealną formą połączenia aktywnego wypoczynku ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji będzie rowerowa wycieczka po okolicy. Przez Darłowo prowadzi kilka ciekawych szlaków rowerowych w tym jeden z najbardziej malowniczych, czyli międzynarodowy szlak rowerowy wokół Bałtyku R-10. Zwolennicy relaksu w zaciszu gabinetu zabiegowo, również będą zachwyceni. W intymnych wnętrach pokojów zabiegowych będą mogli skorzystać z szerokiej gamy usług i zabiegów.

W naszej ofercie sprzedażowej znajdziecie Państwo apartamenty jednopokojowe od 27 do 33,5 m², dwu oraz trzypokojowe w metrażach 36 – 100 m². Wszystkie apartamenty będą miały  tarasy, a większość apartamentów zachwyci bezpośrednim widokiem na morze. Wszystkie lokale zostaną wykończone i wyposażone. Najwyższej jakości materiały i starannie przemyślane aranżacje- o to zadbają doświadczeni architekci.

[The View Hotel wellness & SPA]

Zapytaj o zakup apartamentu

lub

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci ofertę.

INFORMACJA O ADMINISTRATORZE DANYCH Administratorem danych osobowych jest Sea Invest Darłowo sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pawła Włodkowica 4, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0001066138, NIP 8971870446, REGON 384302841
logo radisson
Szukasz apartamentów inwestycyjnych? Poznaj naszą drugą inwestycję nad morzem.